Макрон, Драгі та Шольц приїдуть до Києва перед ключовим рішенням про статус кандидата на вступ до ЄС, – Financial Times

​​ Лідери Франції, Італії та Німеччини планують у четвер, 16 червня здійснити спільну поїздку в Україну та зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, щоб продемонструвати підтримку Україні та обговорити її заявку на вступ до ЄС. Про це повідомили Financial Times високопоставлені європейські дипломати та чиновники. Дипломати в Брюсселі вважають, що візит тріо в Україну необхідний […]

​​

Лідери Франції, Італії та Німеччини планують у четвер, 16 червня здійснити спільну поїздку в Україну та зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, щоб продемонструвати підтримку Україні та обговорити її заявку на вступ до ЄС.

Про це повідомили Financial Times високопоставлені європейські дипломати та чиновники.

Дипломати в Брюсселі вважають, що візит тріо в Україну необхідний для збору достатньої підтримки для варіанта надання статусу кандидата в члени ЄС вже зараз, а список реформ, які необхідно втілити, буде надано на більш пізньому етапі.

Очікується, що 17 червня Європейська комісія надасть свій висновок щодо кандидатського статусу для України. За даними Politico, Єврокомісія планує у своєму висновку рекомендувати надати Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.