Майже 1,8 мільйона українських школярів навчаються лише в онлайн-форматі.

На порталі Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1335 підручників і посібників. Це електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо. Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть […]

На порталі Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1335 підручників і посібників. Це електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники. Або за цим посиланням. Крім того, на сайті Всеукраїнської школи онлайн розміщено відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.