Майнінгову ферму за 100 мільйонів доларів відкрив японець у Кропивницькому.

Майнінгову ферму Mining Express відкрив у Кропивницькому японець Казе Фузіяма, пише Liga.net. Ферма знаходиться у приміщенні колишнього заводу «Друкмаш». Згідно з інформацією Liga.net, будівля, де раніше була їдальня, належить Mining Express. Сьогодні на першому і третьому поверхах розташувалися зала з відеокартами і зала з майнерами. Другий поверх поки не зайнятий. На даху – вертолітний майданчик. Як […]

Майнінгову ферму Mining Express відкрив у Кропивницькому японець Казе Фузіяма, пише Liga.net.

Ферма знаходиться у приміщенні колишнього заводу «Друкмаш». Згідно з інформацією Liga.net, будівля, де раніше була їдальня, належить Mining Express. Сьогодні на першому і третьому поверхах розташувалися зала з відеокартами і зала з майнерами. Другий поверх поки не зайнятий. На даху – вертолітний майданчик.

Як заявив сам Казе Фузіяма, у ферму у Кропивницькому він вклав понад 100 мільйонів доларів.

За електроенергію ферма щомісячно сплачує близько 9 мільйонів гривень.

Із посиланням на дані Держреєстру Liga.net уточнює, що компанію Mining Express зареєстрували торік у березні в Києві. Її власник Edelweiss investment Trading Company із Гонгконга, а її кінцевий бенефіціар – Казе Фузіяма. Уставний капітал – 100 тисяч гривень.

У листопаді 2017 року в Чернівцях зареєстрували компанію Захід Карпати Груп, кінцевий бенефіціар якої теж Казе Фузіяма. Уставний капітал – 500 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *