МАГАТЕ не знайшло жодних слідів “брудної бомби” на ядерних об’єктах в Україні.

“МАГАТЕ перевірило 3 українські об’єкти, які опинилися у центрі російської дезінформації, і не виявило жодних ознак “брудних бомб”. Я дякую Рафаелю Маріано Гроссі за відмінну та оперативну співпрацю МАГАТЕ, яка допомогла протистояти російській брехні. Росія підтвердила свій статус головного брехуна” , – написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Своєю чергою МАГАТЕ на своєму сайті […]

“МАГАТЕ перевірило 3 українські об’єкти, які опинилися у центрі російської дезінформації, і не виявило жодних ознак “брудних бомб”. Я дякую Рафаелю Маріано Гроссі за відмінну та оперативну співпрацю МАГАТЕ, яка допомогла протистояти російській брехні. Росія підтвердила свій статус головного брехуна” , – написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Своєю чергою МАГАТЕ на своєму сайті також підтвердила завершення такої перевірки на прохання України.

Агентство уточнило, що запит України на перевірку надійшов після того, як РФ висунула звинувачення щодо діяльності на трьох локаціях – Інституті ядерних досліджень у Києві, Східному гірничо-збагачувальному комбінаті в Жовтих Кодах і ВО “Південний машинобудівний завод” у Дніпрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.