​​Литва розширила обмеження на транзит товарів до анексованого Росією Кенігсберга.

Перелік розширено, оскільки набуло чинності поступове запровадження раніше оголошених Євросоюзом санкцій проти Москви. Відтак заборонено провозити цемент, деревину, спирт (!) і промислові хімікати на спиртовій основі, повідомив речник литовської митниці. Напередодні Росія попередила Литву та ЄС, що може вжити проти них “жорстких заходів”, якщо транзит деяких товарів до Калінінграда (Кенігсберга) та з нього не відновиться […]

Перелік розширено, оскільки набуло чинності поступове запровадження раніше оголошених Євросоюзом санкцій проти Москви.

Відтак заборонено провозити цемент, деревину, спирт (!) і промислові хімікати на спиртовій основі, повідомив речник литовської митниці.

Напередодні Росія попередила Литву та ЄС, що може вжити проти них “жорстких заходів”, якщо транзит деяких товарів до Калінінграда (Кенігсберга) та з нього не відновиться “найближчими днями”.

20 червня Литва офіційно оголосила, що припинила залізничний транзит частини вантажів із основної території РФ до Калінінградської області. Згодом Литва поширила обмеження на перевезення санкційних товарів до з Росії до Калінінграда на вантажний автомобільний транзит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.