Лондон підтримує ідею міжнародного трибуналу над Путіним і його поплічниками, – Трасс.

“Ми чітко усвідомлюємо, що Путін і всі ті, хто стоїть за жахливими воєнними злочинами, які скоюються в Україні, повинні бути притягнуті до відповідальності, і ми дуже тісно співпрацюємо з Міжнародним кримінальним судом”, – заявила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс. Вона додала, що Британія надіслала в Україну експертів, щоб допомогти зібрати докази злочинів та […]

“Ми чітко усвідомлюємо, що Путін і всі ті, хто стоїть за жахливими воєнними злочинами, які скоюються в Україні, повинні бути притягнуті до відповідальності, і ми дуже тісно співпрацюємо з Міжнародним кримінальним судом”, – заявила міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

Вона додала, що Британія надіслала в Україну експертів, щоб допомогти зібрати докази злочинів та свідчення очевидців.

“Я розмовляла з українським урядом про ідею трибуналу. Ми відкриті до ідеї трибуналу, ми зараз її розглядаємо, але ми хочемо найефективнішого способу переслідування тих людей, які вчинили ці жахливі воєнні злочини, включаючи зґвалтування, сексуальне насильство, невибірковий напад на цивільних осіб. Якщо трибунал допоможе це зробити, то Велика Британія, безперечно, розглядає можливість його підтримки”, – запевнила Трасс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.