Локдаун зведе до нуля захворюваність на COVID-19 в Україні, – Степанов.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що запровадження локдауну розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19. Це може звести захворюваність до нуля. Про це він розповів на онлайн-брифінгу. За його словами, з іншого боку – треба рахуватися з економічною точкою зору. “З точки зору епідеміології, запровадження жорсткого карантину і розрив повністю ланцюга передачі хвороби, тобто зведення […]

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що запровадження локдауну розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19. Це може звести захворюваність до нуля.

Про це він розповів на онлайн-брифінгу.

За його словами, з іншого боку – треба рахуватися з економічною точкою зору.

“З точки зору епідеміології, запровадження жорсткого карантину і розрив повністю ланцюга передачі хвороби, тобто зведення практично до нуля спілкування між людьми, це найкращий спосіб, з точки зору епідеміології, для зменшення захворюваності COVID-19, ну практично її можна звести до нуля”, – заявив він.

За його словами, існують передумови для запровадження жорсткого карантину – епідситуація і навантаження на медичну систему. Степанов зазначив, в Міністерстві охорони здоров’я викликають побоювання новорічні свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.