Лікар-реаніматолог Євген Горенко став першою людиною в Україні, якій зробили вакцину проти коронавірусу.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. “Знайомтеся, це – Горенко Євген Васильович. Він першим в Україні отримав щеплення проти COVID. Це лікар-реаніматолог з м. Черкаси, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні”, – йдеться в повідомленні. Скічко підкреслив, що вакцинація проти коронавірусу є добровільною і безкоштовною. “Вона пройде в […]

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

“Знайомтеся, це – Горенко Євген Васильович. Він першим в Україні отримав щеплення проти COVID. Це лікар-реаніматолог з м. Черкаси, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні”, – йдеться в повідомленні.

Скічко підкреслив, що вакцинація проти коронавірусу є добровільною і безкоштовною.

“Вона пройде в 5 етапів: на першому етапі щеплення отримають медпрацівники і персонал, який надає допомогу ковідним хворим; на II – люди з дуже високим ризиком інфікування (соцпрацівники, люди старше 80 років, решта медпрацівники), на III – люди з високим ризиком інфікування і ті, хто працює в ДСНС, СБУ, поліції, в освітніх установах; на IV етапі – люди віком від 60 до 64 років, дорослі з супутніми захворюваннями. V етап – інші категорії населення”, – нагадав глава Черкаської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.