Лероса виключили з фракції “Слуга народу”.

Народного депутата Гео Лероса більшістю голосів виключили з фракції “Слуга народу” у Верховній Раді. Про це партія повідомила у Фейсбуці і Telegram. “Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів прийнято рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії “Слуга Народу” у Верховній Раді України”, – сказано в повідомленні. Раніше у вівторок, […]

Народного депутата Гео Лероса більшістю голосів виключили з фракції “Слуга народу” у Верховній Раді.

Про це партія повідомила у Фейсбуці і Telegram.

“Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів прийнято рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії “Слуга Народу” у Верховній Раді України”, – сказано в повідомленні.

Раніше у вівторок, 1 вересня Гео Лерос повідомив, що глава фракції СН Давид Арахамія на прохання президента Володимира Зеленського дав вказівку збирати підписи за те, щоб виключити Лероса з фракції.

Нагадаємо, 1 вересня з трибуни ВР нардеп “Слуги народу” Гео Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського в тому, що той “здав Україну в оренду олігархам” і “заразив країну мікробами брехні”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.