“Лекхім” заявив про затримку поставок першої партії китайської вакцини Sinovac, – Reuters.

Українська компанія-імпортер “Лекхім” попередила керівництво держпідприємства Медичні закупівлі України про затримку поставок першої партії вакцини від коронавірусу китайського фармвиробника Sinovac Biotech. Про це повідомляє Reuters із посиланням на відповідний лист. У листі від 3 лютого, який опинився у розпорядженні Reuters, український імпортер просить українську владу дозволити відкласти терміни поставок першої партії вакцини від COVID-19 до квітня. “Лекхім” […]

Українська компанія-імпортер “Лекхім” попередила керівництво держпідприємства Медичні закупівлі України про затримку поставок першої партії вакцини від коронавірусу китайського фармвиробника Sinovac Biotech.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на відповідний лист.

У листі від 3 лютого, який опинився у розпорядженні Reuters, український імпортер просить українську владу дозволити відкласти терміни поставок першої партії вакцини від COVID-19 до квітня.

“Лекхім” послався на затримки з отриманням експортної ліцензії від уряду Китаю і пізніше ухвалення Верховною Радою закону про прискорену державну реєстрацію вакцин від коронавірусу.

“Як наслідок цих подій виникла затримка в узгодженні графіка поставок між ВАТ Лекхім і Sinovac Biotech і перенесення термінів доставки вакцини в Україну”, – йдеться в листі.

Зазначається, що компанія також попросила змінити узгоджені кордону ефективності вакцини.

У Міністерстві охорони здоров’я України підтвердили Reuters інформацію про прохання Лекхім відкласти терміни доставки.

Лист було направлено в Медичні закупівлі України

“Ми підтверджуємо [це]”, – сказали в Міністерстві охорони здоров’я у відповідь на запит Reuters про те, чи просив Лекхім відкласти поставки вакцини і змінити умови ефективності, заявивши, що вони передали лист у МОЗ.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я через ДП Медичні закупівлі України уклало контракт про постачання в максимально короткі терміни 1,9 млн доз китайської вакцини Sinovac Biotech. Згідно з контрактом, вартість вакцини від коронавірусу становить 504 грн за дозу. “Лекхім” став офіційним представником китайської компанії в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *