Лазерні верстати з ЧПУ

Лазерні верстати з ЧПУ

02.10.2020

Переваги лазерних верстатів з ЧПУ від https://prostocnc.com/ua/:

Дуже висока швидкість проходження ріжучого променя (для різання до 500 мм / с, для гравіювання до 700 мм / с), що в кілька разів прискорює робочий процес в порівнянні з будь-яким іншим обладнанням;

Робота з будь-якими матеріалами. Це можуть бути надтверді метали, пофарбована деревина, найтонша цигарковий папір, примхливий в розкрої шовк, гофрований картон, крихке скло, а також гума, камінь, всі види пластиків, тканин, нетканих матеріалів і ще дуже великий список.

Сфокусований в точку промінь використовується для всіх виробничих операцій, доступних для верстатів, що працюють на основі лазерного випромінювання (різка, маркування, гравіювання, свердління) – це виключає фінансові витрати на придбання великої кількості інструментів (фрези, свердла і т. Д.) І втрату часу на їх заміну.

Низький рівень шуму і запиленості при роботі.

Гладкий і акуратний зріз, який не потребує додаткової обробки.

Завдяки тому, що сам промінь має дуже малий діаметр, з його допомогою можна вирізати ідеально точні контури будь-якої складності. Крім того, ширина різу настільки мала, що заготовки на матеріалі можуть бути розташовані встик або взагалі мати одну загальну стінку – таким чином можна домогтися практично 100% економії сировини.

Лазер впливає на матеріали не фізично, а термічно, тому заготовки не зрушуються в процесі обробки, що дозволяє скоротити витрати на кріпильну оснащення. Ще одним плюсом є збереження цілісності поверхні після лазерного розкрою, незважаючи на дуже високу температуру променя. Тобто, на ній відсутні не тільки будь-які механічні пошкодження (мікротріщини, подряпини, відколи в зоні різу та інше), а й деформації термічного характеру.