Київ та Львівщина – регіони-лідери з розкрадання гумдопомоги. Далі йдуть Харківщина та Кіровоградщина, – Монастирський.

“Якщо говорити в розрізі регіонів, то у нас два таких лідери з шахрайства (з гумдопомогою. – Ред.), це Київ та Львівська область. Це там, де найбільше є випадків (розкрадання гумдопомоги. – Ред.). Далі за ними йдуть Харківська область та Кіровоградська”, – зазначив Монастирський. За його словами, найчастіше шахраї привласнюють автомобілі, закуплені для української армії, пальне, […]

“Якщо говорити в розрізі регіонів, то у нас два таких лідери з шахрайства (з гумдопомогою. – Ред.), це Київ та Львівська область. Це там, де найбільше є випадків (розкрадання гумдопомоги. – Ред.). Далі за ними йдуть Харківська область та Кіровоградська”, – зазначив Монастирський.

За його словами, найчастіше шахраї привласнюють автомобілі, закуплені для української армії, пальне, медикаменти, бронежилети, продукти харчування. Водночас частина з викритих правоохоронцями схем, за словами глави МВС, була організована росіянами.

“Дуже часто збирають і “хантерять”, скажімо так, російські кібершахраї. Вони спеціально… створюють телеграм-канали. Потім уже ми розуміємо, що за ними стояли росіяни, які збирали цю допомогу”, – наголосив міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.