“Київ – найбільш популярний пункт призначення у всьому світі на даний момент”, – Блінкен.

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва назвав це місто “найпопулярнішим пунктом призначення в усьому світі”. про це Блінкен заявив на початку зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, відео якої було опубліковано на “24 каналі”. “Київ, напевно, найбільш популярний пункт призначення у всьому світі на даний момент”, – сказав він. Блінкен додав, що приїхав в […]

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва назвав це місто “найпопулярнішим пунктом призначення в усьому світі”.
про це Блінкен заявив на початку зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, відео якої було опубліковано на “24 каналі”.

“Київ, напевно, найбільш популярний пункт призначення у всьому світі на даний момент”, – сказав він.

Блінкен додав, що приїхав в Україну на прохання Президента США Джо Байдена підтвердити підтримку американської сторони українському народові. Водночас він підкреслив, що “зараз, як ніколи, усе залежить від українців і ні від кого іншого, вирішити своє майбутнє, майбутнє своєї країни”.
Як було відомо раніше, Блінкен сильно сподівається, що Росія зможе дотримуватися дипломатичного і мирного шляху і попередив, що президент Росії Володимир Путін може віддати наказ про атаку в найкоротші терміни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.