Киянина судитимуть за підробку тестів на COVID-19 та дипломів про освіту.

Завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо киянина за фактом підроблення довідок про проходження громадянами тестів на COVID-19, дипломів про освіту та інших офіційних документів. Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора. Розслідування встановило, що чоловік займався виготовленням підроблених негативних результатів ПЛР-тестів на COVId-19 та дипломів про освіту з використанням голографічних захисних […]

Завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо киянина за фактом підроблення довідок про проходження громадянами тестів на COVID-19, дипломів про освіту та інших офіційних документів.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Розслідування встановило, що чоловік займався виготовленням підроблених негативних результатів ПЛР-тестів на COVId-19 та дипломів про освіту з використанням голографічних захисних елементів. Він отримував замовлення через Інтернет, а готові документи відправляв клієнтам поштою.

Під час обшуків за місцем роботи та проживання киянина виявлено та вилучено значну кількість довідок про негативні результати ПЛР-тестів, офіційні печатки медичних лабораторій, дипломи з елементами голографічного захисту та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.