Китай виграє російсько-українську війну на тлі величезних витрат США та Росії на війну.

Пентагон нарешті визнав те, що було зрозуміло серйозним аналітикам розвідки з самого початку: Україна не має військового шляху до перемоги проти Росії. Після дев’яти місяців невпинного нападу росіян значна частина критичної інфраструктури України знищена, залишивши її жителів без електрики, тепла та води. Але важко стверджувати, що Москва ось-ось святкує якийсь тріумф. Росія втратила близько 100 […]

Пентагон нарешті визнав те, що було зрозуміло серйозним аналітикам розвідки з самого початку: Україна не має військового шляху до перемоги проти Росії.

Після дев’яти місяців невпинного нападу росіян значна частина критичної інфраструктури України знищена, залишивши її жителів без електрики, тепла та води. Але важко стверджувати, що Москва ось-ось святкує якийсь тріумф.

Росія втратила близько 100 000 військовослужбовців; і Москва покладається на Іран і Північну Корею для поповнення свого арсеналу зброї. Грандіозні плани Путіна у кращому випадку призупинено. Тож хто лопає пробки від шампанського, поки жорстока російсько-українська війна триває, і їй не видно кінця?

Існує хитра китайська алегорія, яка відображає суть поглядів Китаю на цей конфлікт: «Поки два тигри люто б’ються в долині, мавпа-мудрець сидить на вершині гори, дивиться вниз і чекає, чим усе закінчиться».

Двома тиграми є Росія та Сполучені Штати, які Китай вважає своїми головними супротивниками. Китай — це мудра мавпа, яка терпляче чекає, поки Москва та Вашингтон підривають свою бойову міць, ведучи війну за контроль над Україною.

За даними Дослідницької служби Конгресу, з 2014 року, коли Росія вперше напала на Україну , анексувавши Крим, до 14 жовтня 2022 року Сполучені Штати надали понад 20,3 мільярда доларів допомоги у сфері безпеки, «щоб допомогти Україні зберегти її територіальну цілісність, захистити кордони та покращити взаємосумісність з НАТО».

Ця допомога надійшла у формі навчання, обладнання та консультаційних зусиль для «підвищення обороноздатності України». Але той факт, що Вашингтон витратив більше грошей за дев’ять місяців в Україні, ніж за п’ять років в Афганістані на війну, яку, по суті, неможливо виграти, не є головною проблемою.

Справа в тому, що Пентагон швидко виснажує запаси зброї в країні до небезпечного рівня, точні рівні виснаження озброєнь США в результаті поставок Україні засекречені. Але, за власним визнанням Пентагону, військово-промислові виробничі потужності напружені, оскільки оборонні підрядники не можуть наростити виробництво достатньо швидко, щоб поповнити американські збройні поставки.

Російський арсенал так само скорочується. Запустивши близько 4000 ракет, Москва купує в Ірану безпілотники та артилерійські снаряди у Північної Кореї.

Великий план Китаю полягає в тому, щоб до 2049 року стати домінуючою світовою державою, замінивши Сполучені Штати як в економічному, так і у військовому плані. Під час нещодавнього візиту до оперативного командного центру збройних сил Китаю Сі наказав китайським військовим бути готовими до війни.

Оскільки війна в Україні виснажує запаси зброї Москви та Вашингтона, Сі, безсумнівно, відчуває себе краще від таких приготувань. Можливо, наближається час, коли мавпа безпечно спуститься в долину.

За матеріалами foxnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.