Китай: Ми підтримуємо РФ під керівництвом Путіна та збираємося посилити співпрацю .

Міністр закордонних справ Китаю Ван І провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим. “Китайська сторона твердо підтримуватиме російську сторону під керівництвом президента Путіна в об’єднанні та веденні російського народу для подолання проблем, усунення заворушень, реалізації стратегічних цілей розвитку та подальшого утвердження статусу Росії як великої держави на міжнародному етапі. Це законне право Китаю […]

Міністр закордонних справ Китаю Ван І провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

“Китайська сторона твердо підтримуватиме російську сторону під керівництвом президента Путіна в об’єднанні та веденні російського народу для подолання проблем, усунення заворушень, реалізації стратегічних цілей розвитку та подальшого утвердження статусу Росії як великої держави на міжнародному етапі. Це законне право Китаю та Росії здійснювати власний розвиток та відродження”, – сказано у повідомленні МЗС за підсумками розмови двох міністрів.

Також у міністерстві зазначають, що Китай готовий просувати співпрацю з Росією у різних галузях та вивести її “на більш високий рівень”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.