Кулеба назвав компроміси стосовно Донбасу, на які готова піти Україна.

Україна готова йти на компроміси для повернення окупованих територій Донбасу і Криму. Зокрема, влада готова обговорити питання особливого статусу цих територій у межах України. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю DW. За словами Кулеби, ці регіони можуть отримати особливий статус, але без права накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення. При […]

Україна готова йти на компроміси для повернення окупованих територій Донбасу і Криму. Зокрема, влада готова обговорити питання особливого статусу цих територій у межах України. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю DW.

За словами Кулеби, ці регіони можуть отримати особливий статус, але без права накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення. При цьому Україна наполягає на поверненні контролю над своїми кордонами.

“Ми пропонуємо Росії дуже просте рішення, щоб ми ніколи не перетнули нашу “червону лінію” – суверенний контроль над кордоном. І натомість ми готові вести переговори про особливий статус цих регіонів у рамках України, але без права накладати вето на будь-які загальнонаціональні рішення”, – заявив він.

Глава МЗС додав, що з деякими ініціативами Україна вже виступала в рамках Тристоронньої контактної групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.