Кропивницький спробує відмовитись від ЦО, перейшовши на індивідуальну систему опалення.

Сьогодні, 17 серпня, на апаратній нараді міського голови Андрій Райкович акцентував увагу присутніх, зокрема, на питанні підготовки до майбутнього осінньо-зимового опалювального сезону. Обговорили також проблему заборгованості теплогенеруючого комунального підприємства “Теплоенергетик”. За словами Андрія Райковича, у цій ситуації важливу роль відіграє позиція держави. Мова йде про можливість реструктуризації боргів минулих років, адже у разі не пролонгації […]

Сьогодні, 17 серпня, на апаратній нараді міського голови Андрій Райкович акцентував увагу присутніх, зокрема, на питанні підготовки до майбутнього осінньо-зимового опалювального сезону.

Обговорили також проблему заборгованості теплогенеруючого комунального підприємства “Теплоенергетик”. За словами Андрія Райковича, у цій ситуації важливу роль відіграє позиція держави. Мова йде про можливість реструктуризації боргів минулих років, адже у разі не пролонгації закону №1730, всю заборгованість треба буде погасити у поточному році.

Актуальним також залишається питання розбалансованості системи теплопостачання. Андрій Райкович вважає, що вирішити проблему можна або шляхом масового переходу на індивідуальне автономне опалення, або навпаки.

“Не може бути такого, що 5 квартир у багатоповерховому будинку підключені до централізованого опалення, а інші “відрізані”. Це нераціональне використання ресурсів. Ми рекомендуємо спільно з міською радою продумати питання і звернутись до управління ЖКГ, щоб масово перейти на автономну систему опалення. Іншого варіанту немає. Ми про це говорили 4 роки в довільній формі, вели агітацію. Але середини тут немає. Або ми переходимо всі на централізоване опалення, або ж ми будинками, цілими мікрорайонами відключаємось від нього і експлуатуємо квартири в зимовий період з індивідуальним опаленням”.

Працювати у цьому напрямку міський голова закликав своїх профільних заступників та керівника КП “Теплоенергетик”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.