​ Кремль ухвалив рішення про напад на Молдову, – The Times.

​ Джерела британського видання The Times в українській розвідці твердять, що Росія розробила чіткі плани вторгнення в Молдову. “Ми вважаємо, що Кремль вже ухвалив рішення щодо нападу на Молдову. До чого призведуть події в Молдові – буде вирішальним для нас. Якщо росіянам вдасться захопити контроль над країною, то ми (Україна – ред.) з військової точки […]

Джерела британського видання The Times в українській розвідці твердять, що Росія розробила чіткі плани вторгнення в Молдову.

“Ми вважаємо, що Кремль вже ухвалив рішення щодо нападу на Молдову. До чого призведуть події в Молдові – буде вирішальним для нас. Якщо росіянам вдасться захопити контроль над країною, то ми (Україна – ред.) з військової точки зору станемо більш вразливими – це буде загроза цілісності України. Якщо Росія визнає незалежність Придністров’я, це буде пряма загроза і порушення територіальної цілісності Молдови. Це буде повторення “донбаського сценарію”. Далі вони будуть постачати велику кількість зброї, а потім захочуть приєднати його до складу Росії”, – заявили в розвідці.

За інформацією розвідки, російські спецслужби розглядають можливість роздмухування безпорядків і заколотів у країні. Наразі в країні існує незадоволення серед людей через зростання цін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.