Країни Євросоюзу порушили питання про скасування безвізового режиму для України.

Деякі країни-члени Європейського Союзу порушили питання про можливість скасування безвізового режиму для України, Молдови, Грузії та країн Західних Балкан. про це пише “Радіо Свобода”, у розпорядженні якого опинився внутрішніх документ ЄС. Внутрішній документ ЄС датований 27 вересня, він був випущений під час поїздки президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн Західними Балканами. Як пише видання, таке […]

Деякі країни-члени Європейського Союзу порушили питання про можливість скасування безвізового режиму для України, Молдови, Грузії та країн Західних Балкан.

про це пише “Радіо Свобода”, у розпорядженні якого опинився внутрішніх документ ЄС.

Внутрішній документ ЄС датований 27 вересня, він був випущений під час поїздки президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн Західними Балканами.

Як пише видання, таке рішення ухвалили через те, що згадані країни порушують правила. Зокрема, люди користуються безвізовим режимом, щоб незаконно проживати в ЄС і подавати необґрунтовані клопотання про притулок.

Про скасування безвізу для України заговорили в Німеччині, Франції, Італії, Бельгії та Чехії:

• число прохань про надання притулку громадянам Грузії за останні три місяці збільшилося більш ніж на 50%;

• Німеччина згадала Молдову як особливий випадок, коли з червня по серпень 2019 року і з червня по серпень цього року зростання відмов на реадмісію осіб становив 429%.

• Франція вказала проблеми через громадян Албанії, Грузії та Сербії.

• Бельгія скаржиться на Молдову;

• Чехія – на Грузію, Молдову і Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.