Країни ОПЕК+ домовились скоротити видобуток, що може підірвати план про обмеження цін на російську нафту, – The Wall Street Journal.

​​‼️ Країни ОПЕК+ домовились скоротити видобуток, “Це рішення може підірвати план країн G7 щодо обмеження цін на російську нафту на світовому ринку в контексті економічної битви Заходу з Москвою”,- зазначається в повідомленні. При цьому звертається увага, що рішення ОПЕК+ було прийняте менше ніж через три місяці після того, як президент США Джо Байден відвідав Саудівську […]

​​‼️ Країни ОПЕК+ домовились скоротити видобуток,

“Це рішення може підірвати план країн G7 щодо обмеження цін на російську нафту на світовому ринку в контексті економічної битви Заходу з Москвою”,- зазначається в повідомленні.

При цьому звертається увага, що рішення ОПЕК+ було прийняте менше ніж через три місяці після того, як президент США Джо Байден відвідав Саудівську Аравію – де-факто лідера ОПЕК, щоби домовитися про збільшення видобутку нафти та зменшення її ціни.

У цьому зв’язку радник Білого дому з питань нацбезпеки Джейк Салліван виступив у середу із реакцією офіційного Вашингтона на рішення нафтового картелю, назвавши його “недалекоглядним”, особливо на тлі агресії Путіна проти України.

Він також повідомив, що у зв’язку з нинішнім розвитком ситуації адміністрація Байдена проведе консультації з Конгресом США щодо задіяння додаткових інструментів і повноважень з метою зменшення контролю ОПЕК над цінами на енергоносії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.