Країни НАТО готові надавати Україні зброю, війна буде довгою, – Столтенберг.

Союзники по НАТО спроможні продовжувати постачати в Україну зброю стільки, скільки потрібно, заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг. Він наголосив, що війна в Україні буде довготривалою та додав, що союзники по НАТО мають “політичне і моральне зобов’язання” не припиняти постачання зброї. ‼️ Також Столтенберг анонсував широкий пакет підтримки для України на саміті у Мадриді Пакет підтримки […]

Союзники по НАТО спроможні продовжувати постачати в Україну зброю стільки, скільки потрібно, заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг.

Він наголосив, що війна в Україні буде довготривалою та додав, що союзники по НАТО мають “політичне і моральне зобов’язання” не припиняти постачання зброї.

‼️ Також Столтенберг анонсував широкий пакет підтримки для України на саміті у Мадриді

Пакет підтримки складатиметься з конкретних проєктів у рамках негайної й короткострокової допомоги, включаючи постачання обладнання для боротьби з дронами, захищені засоби зв’язку та пальне.

“Найбільш важливо, що ми також дивимося у більш віддалену перспективу, включаючи допомогу Україні у переході від військового обладнання ще пострадянської ери до сучасного обладнання НАТО, у підвищенні взаємосумісності, у подальшому зміцненні інституцій у сферах безпеки та оборони”, – сказав Столтенберг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.