Країни G7 продовжуватимуть підтримувати Україну гуманітарно, фінансово та постачанням зброї, – Шольц

Країни G7 продовжуватимуть підтримувати Україну гуманітарно, фінансово та постачанням зброї, – Шольц Україна стала одною з головних тем обговорення лідерів групи G7 в японській Хіросімі, вказав канцлер ФРН Олаф Шольц за результатами першого дня саміту. “Ми тут ще раз запевнили, що будемо надавати Україні необхідну підтримку, доки це буде необхідно: гуманітарно, фінансово, а також постачанням […]

Країни G7 продовжуватимуть підтримувати Україну гуманітарно, фінансово та постачанням зброї, – Шольц

Україна стала одною з головних тем обговорення лідерів групи G7 в японській Хіросімі, вказав канцлер ФРН Олаф Шольц за результатами першого дня саміту.

“Ми тут ще раз запевнили, що будемо надавати Україні необхідну підтримку, доки це буде необхідно: гуманітарно, фінансово, а також постачанням зброї. Це широкий консенсус, який країни G7 знайшли з цього питання. Це також важливо, тому що консенсус також містить меседж, що справедливий мир можливий лише в тому випадку, якщо Росія зрозуміє, що вона повинна припинити цю війну і вивести війська”, – заявив Шольц.

Канцлер додав, що йдеться про глобальну підтримку України, що “всі до цього готові”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський перебуває в японській Хіросімі на саміті G7. На полях заходу він провів низку зустрічей.

@censor_net| Ми у Facebook та Twitter

Зеленський виступив перед лідерами G7. Байден оголосив новий пакет військової допомоги України

“Коли наші пілоти знатимуть F-16 і коли в нашому небі з’являться ці машини, це матиме значення не лише для України. Це буде історичний момент для всієї архітектури безпеки у Європі та світі”, – переконаний президент України.

Зеленський також підкреслив, що Україна хотіла б, щоб крапки над “і” у справі гарантій безпеки були розставлені до саміту НАТО у Вільнюсі, який відбудеться 11-12 липня.

Відомо, що США нададуть додаткові боєприпаси для ракетно-артилерійських систем HIMARS; артилерійські снаряди; протитанкові керовані ракети TOW; протитанкові системи Javelin і AT-4; мостові системи; броньовані медичні машини; вантажівки та причепи для перевезення важкої техніки; тепловізійні системи; запчастини та інше польове обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.