Країни G7 планують надати Україні допомогу у розмірі 30 мільярдів євро.

​​ “За словами учасників переговорів, Україна прорахувала фінансову потребу до кінця року. Понад п’ять мільярдів євро щомісяця витрачалося, наприклад, на оплату зарплатні держслужбовцям чи виплат пенсіонерам, які Україна, за інформацією з Києва, не може виплатити самостійно. Міжнародний валютний фонд вважає розрахунки зрозумілими.”, – йдеться у повідомленні. Зазначається, що допомогу планують надати у формі позик та […]

​​

“За словами учасників переговорів, Україна прорахувала фінансову потребу до кінця року. Понад п’ять мільярдів євро щомісяця витрачалося, наприклад, на оплату зарплатні держслужбовцям чи виплат пенсіонерам, які Україна, за інформацією з Києва, не може виплатити самостійно. Міжнародний валютний фонд вважає розрахунки зрозумілими.”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що допомогу планують надати у формі позик та грантів.

“Сума в 30 мільярдів євро розрахована за умови, що військові дії в Україні завершаться протягом року. Західні країни тижнями інтенсивно ведуть переговори. Велика Британія та США йдуть більш сміливими кроками. Вони пропонують конфіскувати активи олігархів і використовувати їх для фінансування допомоги Україні”, – пише SPIEGEL.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.