Кравчук виступає за залучення США до переговорів щодо Донбасу.

Глава делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що домогтися миру на Донбасі без США буде дуже складно. Про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”. “Я скажу дуже відверто: наразі в цьому форматі, зміниться він чи ні, – я не кажу, що його потрібно змінити, – але якщо і надалі буде тупикова […]

Глава делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що домогтися миру на Донбасі без США буде дуже складно.

Про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Я скажу дуже відверто: наразі в цьому форматі, зміниться він чи ні, – я не кажу, що його потрібно змінити, – але якщо і надалі буде тупикова ситуація, поки не буде введено у формат зі встановлення миру на Донбасі США, буде дуже складно. Адже я вважаю, що найсильніша, найбагатша країна світу може мати найбільший вплив”, – сказав Кравчук.

Він уточнив, що говорить про перспективу, адже у США зараз багато своїх проблем.

“Правду кажучи, там сьогодні вибори на носі, коронавірус, там багато проблем. Я кажу про це в перспективі. Але ми побачимо, а раптом почнуться кроки, і мир поступово буде встановлюватися”, – сказав Кравчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.