Краматорські депутати визначилися, яку будівлю хочуть купити для медичного університету.

Міська влада планує придбати будівлю для Донецького національного медичного університету, частина якого після початку війни переїхала до Краматорська.  Члени депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації та комунальної власності на засіданні у п’ятницю, 20 серпня, попередньо погодили дати дозвіл на купівлю адміністративної будівлі “Старокраматорського машинобудівного заводу” (СКМЗ). Саме там планують розмістити медичний університет. Про це повідомив […]

Міська влада планує придбати будівлю для Донецького національного медичного університету, частина якого після початку війни переїхала до Краматорська. 

Члени депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації та комунальної власності на засіданні у п’ятницю, 20 серпня, попередньо погодили дати дозвіл на купівлю адміністративної будівлі “Старокраматорського машинобудівного заводу” (СКМЗ). Саме там планують розмістити медичний університет.

Про це повідомив голова комісії, депутат міськради від “Європейської Солідарності” (“ЄС”) Валерій Власенко.

За його словами, вартість 9-поверхової адмінбудівлі СКМЗ оцінюється у 46 млн грн. Власенко уточнив, що якщо на сесії 27 серпня депутати підтримають це рішення, то вони цим лише дадуть згоду на придбання будівлі. Саму ж дев’ятиповерхівку куплять тоді, коли у бюджеті з’являться на це гроші.

Валерій Власенко сказав, що депутати від “ЄС” на сесії підтримають купівлю будівлі для медуніверситету. 

“ЄС” за придбання будівлі, тому що ми б’ємося за те, щоб у Краматорську був медичний вуз”, – сказав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.