Кожен третій працівник старше 40 років стикався з проблемами під час пошуку роботи через вік.

Такі дані продемонстрували результати опитування OLX серед претендентів. Приблизно половина роботодавців вважають старше покоління такими ж хорошими працівниками, кожен десятий вважає їх навіть кращими за молодих, проте такий же відсоток упевнений, що співробітники 40+ менш ефективні. Згідно з результатами, серед роботодавців лише 18% опитаних мають у штаті найбільше співробітників старше 40 років. Приблизно 13% заявили, […]

Такі дані продемонстрували результати опитування OLX серед претендентів.

Приблизно половина роботодавців вважають старше покоління такими ж хорошими працівниками, кожен десятий вважає їх навіть кращими за молодих, проте такий же відсоток упевнений, що співробітники 40+ менш ефективні.

Згідно з результатами, серед роботодавців лише 18% опитаних мають у штаті найбільше співробітників старше 40 років.

Приблизно 13% заявили, що не наймають співробітників старше 65 років, пояснюючи свою позицію специфікою роботи, яка потребує фізичних навантажень. Значно більша частина роботодавців (39%) намагаються наймати як молодих, так і працівників старшого віку (до 45 років) і звертають увагу швидше на досвід, а не на вік. Абсолютна більшість роботодавців – 94% – стверджує, що рівень зарплати не залежить від віку.

Згідно з опитуванням OLX робота, працівників до 30 років обирають через більшу активність та ініціативність (44%), кращу обізнаність у сучасних технологіях (41%), а також прагнення побудувати кар’єру (39%).

Разом з тим відмову в працевлаштуванні старшому поколінню найчастіше пояснюють фізичними навантаженнями, які є частиною виконуваної роботи — цю причину назвали 31% роботодавців. Також, на думку роботодавців, старші працівники повільніше навчаються (19%), гірше орієнтуються в технологіях (12%), а також складніше вливаються в колектив (10%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.