Кожара підозрюється у вбивстві Сергія Старицького.

Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара затриманий за підозрою у вбивстві. Про це є посилання на Facebook заступника голови МВС Антона Геращенка. За його словами, Кожару затримано співробітниками поліції за підозрою в умисному вбивстві. “Зараз його доставляють в суд для обрання запобіжного заходу”, – зазначив Геращенко. Затримання Кожари пов’язано з тим, що в ніч на 22 […]

Колишній міністр закордонних справ України Леонід Кожара затриманий за підозрою у вбивстві. Про це є посилання на Facebook заступника голови МВС Антона Геращенка.

За його словами, Кожару затримано співробітниками поліції за підозрою в умисному вбивстві.

“Зараз його доставляють в суд для обрання запобіжного заходу”, – зазначив Геращенко.

Затримання Кожари пов’язано з тим, що в ніч на 22 лютого в його будинку було виявлено колишнього гендиректора каналу “Інтер” Сергія Старицького з вогнепальним пораненням з нагородного пістолета екс-міністра. Кожара і його дружина стверджують, що Старицький покінчив життя самогубством.

“Слідчі та прокурори перевірили обставини загибелі колишнього директора телеканалу “Інтер” і прийшли до висновку, що він не міг сам себе застрелити”, – додав Геращенко.

За даними юридичної компанії “Міллер”, правоохоронці зупинили Кожару на дорозі і вручили підозру у вбивстві. У слідства є три доби, щоб суд обрав йому запобіжний захід

Поліція Київської області розслідувала загибель Старицького як самогубство. Спочатку повідомлялося, що мешканка села Чайки (ймовірно дружина Кожари) повідомила про самогубство гостя. На місці поліція виявила колишнього гендиректора “Інтера” з вогнепальним пораненням голови. Як речовий доказ вилучили пістолет марки Jericho 941 PSL, патрони і гільзу. Сам Кожара і його дружина в момент пострілу нібито знаходилися в інших кімнатах.

Кожара був міністром закордонних справ України з 24 грудня 2012 до 23 лютого 2014 в уряді Миколи Азарова. Під час своєї роботи також був 19-м головою ОБСЄ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *