Коронавірус нікуди не зник, соціальна дистанція і масковий режим тривають.

На традиційній нараді з протидії поширенню коронавурусу обговорили необхідність посилення комунікації з дотримання норм адаптивного карантину. Про це повідомляє  пресслужбуа Офісу Президента. У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів. Уряд стурбований зростанням кількості хворих і масовим недотриманням правил карантину після його пом’якшення. “Послаблення карантину врятують економіку, але не забуваймо, що коронавірус нікуди не […]

На традиційній нараді з протидії поширенню коронавурусу обговорили необхідність посилення комунікації з дотримання норм адаптивного карантину.

Про це повідомляє  пресслужбуа Офісу Президента.

У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів. Уряд стурбований зростанням кількості хворих і масовим недотриманням правил карантину після його пом’якшення.

“Послаблення карантину врятують економіку, але не забуваймо, що коронавірус нікуди не зник, і від нього треба й надалі рятувати життя. Жорсткий карантин був недаремним, впевнений, що він врятував багато життів. Однак і надалі щодня у нас помирають люди від коронавірусних ускладнень. Ми не хотіли б знову повертатися в такі жорсткі рамки. Тому тримаймо руку на пульсі щодо розвитку подій і нагадуймо людям, що правила соціального дистанціювання й маскового режиму мають діяти. І поки, на жаль, ми не можемо дозволити собі масові розважальні заходи”, – зазначив президент Зеленський.

“Ми пішли на послаблення, але люди мають бути свідомими загрози коронавірусу, яка нікуди не зникла”, – підтримав Президента Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.