Корнієнко пояснив слова Арахамії про “шантаж усього світу” ядерною зброєю.

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко назвав слова лідера фракції в Раді Давида Арахамії про те, що Україна “могла б шантажувати весь світ” за допомогою ядерної бомби, “розумовими вправами” і альтернативною історією. про це Корнієнко заявив в ефірі “Україна 24”. “Давид Георгійович заявив у формі “якби це могло бути, якби перші керівники країни не підписали […]

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко назвав слова лідера фракції в Раді Давида Арахамії про те, що Україна “могла б шантажувати весь світ” за допомогою ядерної бомби, “розумовими вправами” і альтернативною історією.

про це Корнієнко заявив в ефірі “Україна 24”.

“Давид Георгійович заявив у формі “якби це могло бути, якби перші керівники країни не підписали б Будапештський меморандум, то може ми могли б…”. Це такі вправи розумові щодо того, як би могло бути. Або альтернативна історія. Я не думаю, що Давид Георгійович мав на увазі, що нам зараз слід терміново робити ядерну бомбу і шантажувати нею весь світ, як це робить Іран або КНДР”, – сказав Корнієнко.

За його словами, суть заяви Арахамії полягає в тому, що Україні не завадять додаткові гарантії безпеки на тлі подій у світі і з Північним потоком-2.

“Звичайно, Україні не завадять якісь додаткові гарантії і механізми їхнього здійснення – це важливіше”, – підкреслив нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.