Контррозвідка СБУ викрила гендиректора одного з підприємств “Укроборонпрому” на розголошенні держтаємниці.

Контррозвідники Служби безпеки України викрили генерального директора одного з державних підприємств концерну “Укроборонпром”, який залучав до роботи з таємними документами підлеглого, термін дії допуску у якого закінчився. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Слідчі та оперативники спецслужби встановили, що директор знав про відсутність допуску до державної таємниці у свого заступника з питань режиму. Проте продовжував надавати розпорядження […]

Контррозвідники Служби безпеки України викрили генерального директора одного з державних підприємств концерну “Укроборонпром”, який залучав до роботи з таємними документами підлеглого, термін дії допуску у якого закінчився.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Слідчі та оперативники спецслужби встановили, що директор знав про відсутність допуску до державної таємниці у свого заступника з питань режиму. Проте продовжував надавати розпорядження та накладати резолюції для безпосереднього ознайомлення та роботи підлеглого з документами. Вони, зокрема, стосувались розробки та виробництва засобів захисту інформації для використання військовими у зоні операції Об’єднаних сил.

У межах кримінального провадження за ч. 1. ст. 328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України посадовцю повідомлено про підозру. Триває досудове слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *