Контроль США за зброєю в Україні триває кілька місяців, порушень не виявлено, – Пентагон.

“Невелика команда, що складається з персоналу офісу аташе з питань оборони посольства США в Києві, провела кілька перевірок поставок американської допомоги в галузі безпеки протягом останніх кількох місяців в різних місцях в Україні”, – заявив речник Пентагону, бригадний генерал Патрик Райдер. Представник Пентагону уточнив, що перевірки здійснювалися не поблизу лінії фронту – “у нас немає […]

“Невелика команда, що складається з персоналу офісу аташе з питань оборони посольства США в Києві, провела кілька перевірок поставок американської допомоги в галузі безпеки протягом останніх кількох місяців в різних місцях в Україні”, – заявив речник Пентагону, бригадний генерал Патрик Райдер.

Представник Пентагону уточнив, що перевірки здійснювалися не поблизу лінії фронту – “у нас немає доказів широкомасштабного перенаправлення американської безпекової допомоги в Україні”.

Крім того, за словами Райдера, Україна відстежує “допомогу у сфері безпеки від прикордонних логістичних центрів до лінії фронту”, а також “надає звіти про витрати і пошкодження, щоб зафіксувати втрати”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.