Конституційна криза: комітет Ради підтримав законопроєкт Разумкова, Зеленського – не розглядав.

Антикорупційний комітет парламенту підтримав законопроєкт спікера Дмитра Разумкова щодо відновлення електронного декларування в первинному вигляді. Рішення комітету – визнати законопрєкт №4304 таким, що відповідає нормам антикорупційному законодавству, рекомендувати Верховній Раді включити його до порядку денного та ухвалити проєкт за основу та в цілому, тобто відразу як закон. Секретар комітету нардеп від “Батьківщини” Володимир Кабаченко рекомендував […]

Антикорупційний комітет парламенту підтримав законопроєкт спікера Дмитра Разумкова щодо відновлення електронного декларування в первинному вигляді.

Рішення комітету – визнати законопрєкт №4304 таким, що відповідає нормам антикорупційному законодавству, рекомендувати Верховній Раді включити його до порядку денного та ухвалити проєкт за основу та в цілому, тобто відразу як закон.

Секретар комітету нардеп від “Батьківщини” Володимир Кабаченко рекомендував ухвалити законопрєкт Разумкова як найбільш компромісний. Проєкт президента нардеп назвав неконституційним.

Представник “Слуги народу” Олексій Жмеренецький висловив думку, що будь-яке рішення Верховної Ради з цього питання буде політичним та не відповідатиме в повній мірі нормам законодавства. За його словами, сесійна зала має сама вирішити, який законопроєкт підтримати.

“За” проголосували 6 членів комітету, 4 утримались, 2 – проти.

Законопроєкт президента Володимира Зеленського на засіданні не розглядали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.