Кіровоградська обласна лікарня отримала кисневі концентратори від проекту «Oxygen- це життя».

Сьогодні, 28 серпня, Кіровоградська обласна лікарня отримала чотири кисневі концентратори загальною вартістю 188 тисяч гривень. Вручили медичне обладнання волонтери — керівники проекту «Oxygen- це життя». На їхню купівлю виграли грантові кошти. «Потреба дуже велика у нас, до цієї інфекції був не готовий не тільки цей світ, не говорячи про нашу область та лікарню. У нас […]

Сьогодні, 28 серпня, Кіровоградська обласна лікарня отримала чотири кисневі концентратори загальною вартістю 188 тисяч гривень.

Вручили медичне обладнання волонтери — керівники проекту «Oxygen- це життя». На їхню купівлю виграли грантові кошти.

«Потреба дуже велика у нас, до цієї інфекції був не готовий не тільки цей світ, не говорячи про нашу область та лікарню. У нас були концентратори до десятка, але у нас 40 відділень, і кожне потребує хоча б одного концентратора», – розповіла головна лікарка обласної лікарні Лариса Андрєєва.

Один із керівників проекту у березні цього року перехворів коронавірусом. Так виникла ідея закупити кисневі концентратори. Серед 300 заявок на грантові кошти по Україні перемогли п’ять. Серед переможців опинився і проект «Oxygen – це життя».

Ці кисневі концентратори китайського виробництва працюватимуть у інфекційному відділенні.

Наразі в обласній лікарні від коронавірусу лікуються 16 пацієнтів, чотири з них перебувають у палаті інтенсивної терапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.