Керівництво Музею Революції Гідності підозрюється в розкраданні 111 млн грн бюджетних коштів, – СБУ.

Слідчі підозрюють чиновників меморіального комплексу в розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта. Про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє пресслужба СБУ. “Задокументовано, що керівництво Музею уклало договори на майже 150 мільйонів гривень на роботи із реконструкції та благоустрою об’єктів меморіального комплексу. Підрядникам був перехований аванс у розмірі 80% від суми договору, що склало 111 млн грн. […]

Слідчі підозрюють чиновників меморіального комплексу в розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомляє пресслужба СБУ.

“Задокументовано, що керівництво Музею уклало договори на майже 150 мільйонів гривень на роботи із реконструкції та благоустрою об’єктів меморіального комплексу. Підрядникам був перехований аванс у розмірі 80% від суми договору, що склало 111 млн грн. Однак правоохоронці з’ясували, що у встановлені угодами терміни роботи фактично не проводились. Натомість більшість отриманих підрядником бюджетних коштів було витрачено не на цілі, які прописані у відповідних договорах”, – йдеться в повідомленні.

Триває досудове слідство у ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Департамент комунікації Національної поліції повідомляє, що обшуки проводилися на підставі постанови слідчого судді Голосіївського районного суду м. Київ в приміщеннях музею, компанії-підрядника і за місцями проживання відповідних посадових осіб з метою фіксації відомостей про обставини скоєння кримінальних злочинів і отримання інших доказів у кримінальному провадженні.

За даними Нацполіції, договір на виконання будівельних робіт був укладений музеєм в кінці 2018 року.

“Зараз роботи на зазначеному об’єкті не виконуються. Згідно з актом ревізії, на казначейському рахунку підрядника залишок коштів по об’єкту, станом на березень 2020 року, становив 9 878 517 грн. Також виявлені фінансові порушення і в музеї Революції гідності, що призвело до збитків на суму майже 4 мільйони гривень”, – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.