Керівництво країни має належним чином оцінювати загрозу військової агресії Росії проти України.

Про це в ході круглого столу “Агресія Російської Федерації: чи готова армія до нових викликів?” заявив нардеп “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко. “Уже кілька тижнів усі ЗМІ обговорюють як якийсь факт підготовку РФ до вторгнення або тиску на Україну, або для посилення позиції Росії у взаємодії із Західними країнами. Але, на жаль, ми так і не бачимо, що […]

Про це в ході круглого столу “Агресія Російської Федерації: чи готова армія до нових викликів?” заявив нардеп “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.

“Уже кілька тижнів усі ЗМІ обговорюють як якийсь факт підготовку РФ до вторгнення або тиску на Україну, або для посилення позиції Росії у взаємодії із Західними країнами. Але, на жаль, ми так і не бачимо, що мислення і Зеленського, і військового керівництва перейшло з такого розсудливого дворічного “треба перестати стріляти” до адекватного розуміння загрози і адекватної дії”, – зазначив парламентар.

За його словами, це стосується і підготовки, і держоборонзамовлення, і регулювання діяльності військ, які б чітко показали готовність України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.