Кабмін підтримав проект закону про поступове виведення паспортів-книжечок з обігу.

12 серпня, на черговому засіданні урядовці підтримали проект Закону “про паспорт громадянина України у формі книжечки”.  Відповідно до документу, планується поступове виведення паспортів – книжечок із обігу. Натомість їх замінять пластикові картки.  Проект закону передбачає такі терміни дії паспорту:  – для осіб у віці від 16 до 25 років – до дня досягнення особою 25-річного […]

12 серпня, на черговому засіданні урядовці підтримали проект Закону “про паспорт громадянина України у формі книжечки”. 
Відповідно до документу, планується поступове виведення паспортів – книжечок із обігу. Натомість їх замінять пластикові картки. 
Проект закону передбачає такі терміни дії паспорту: 

– для осіб у віці від 16 до 25 років – до дня досягнення особою 25-річного віку;

– для осіб у віці від 25 до 45 років – до дня досягнення особою 45-річного віку за умови, що до дня вступу в силу цього закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 25-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений в період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, – фотокартку під час оформлення паспорта;
– для осіб у віці від 45 років – безстроково за умови, що до дня вступу в силу закону в паспорт вклеєна нова фотокартка після досягнення особою 45-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений після досягнення особою 45-річного віку, – фотокартку під час оформлення паспорта.

Таким чином, коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту. Нові паспорти будуть видавати тільки у формі пластикових карт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.