​​Кабмін дозволив реєструвати автомобілі та замовляти нові номери онлайн.

Кабінет міністрів ухвалив зміни до нормативно-правових актів, які дозволять замовляти номерні знаки та подати заяву на реєстрацію/перереєстрацію транспортного засобу онлайн. Зміни передбачають, що буде доступна реєстрація та перереєстрація транспортного засобу онлайн, через Електронний кабінет водія або засобами Порталу “Дія”. Послуга здійснюватиметься шляхом подачі в електронній формі заяви, заповнення форм (полів) якої здійснюватиметься автоматично, з урахуванням […]

Кабінет міністрів ухвалив зміни до нормативно-правових актів, які дозволять замовляти номерні знаки та подати заяву на реєстрацію/перереєстрацію транспортного засобу онлайн.

Зміни передбачають, що буде доступна реєстрація та перереєстрація транспортного засобу онлайн, через Електронний кабінет водія або засобами Порталу “Дія”.

Послуга здійснюватиметься шляхом подачі в електронній формі заяви, заповнення форм (полів) якої здійснюватиметься автоматично, з урахуванням відомостей, отриманих у межах електронної інформаційної взаємодії з єдиною інформаційною системою МВС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.