Кабінет Міністрів звільнив державного секретаря Міністерства охорони здоров’я Артема Янчука, який був призначений при Уляні Супрун.

  Про це сама Супрун заявила ввечері у суботу, 12 жовтня 2019 року, у себе на Facebook. “Щойно на закритому засіданні уряду Зоряна Скалецька з голосу подала питання про звільнення державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України Артема Янчука, який від середи перебуває в декретній відпустці, і покладання його обов’язків на Інну Солодку. По суті уряд сьогодні […]

 

Про це сама Супрун заявила ввечері у суботу, 12 жовтня 2019 року, у себе на Facebook.

“Щойно на закритому засіданні уряду Зоряна Скалецька з голосу подала питання про звільнення державного секретаря Міністерства охорони здоров’я України Артема Янчука, який від середи перебуває в декретній відпустці, і покладання його обов’язків на Інну Солодку. По суті уряд сьогодні звільнив чоловіка, який перебуває в декретній відпустці й доглядає за трьома дітьми і зробили це без будь-якого попередження, як боягузи”, – йдеться у дописі.

Янчук поклав свої обов’язки на гендиректора директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірину Литовченко, але Кабмін призначив т.в.о. держсекретаря Інну Солодку.

Супрун зазначила, що Солодка прийшла в МОЗ кілька тижнів тому, а раніше очолювала юридичний департамент Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
.

Це колишня колега Андрія Пивоварова, голови юридичної служби МОЗ при Раїсі Богатирьовій.

Як зазначає Супрун, потім Солодка працювала у Міністерстві агрополітики, а вже звідти потрапила до Держгеокадастру (а нині – знову до МОЗ).

При цьому вона наводить характеристику діяльності Держгеокадастру періоду перебування там Солодкої, яку наводив прем’єр Олексій Гончарук:

“Так само ми розуміємо, що для успішного завершення проведення цієї (земельної – ред.) реформи нам потрібно навести лад в Державному земельному кадастрі. Те, що зараз там відбувається, – це треш. Ми виходимо з того, що там абсолютно прогнила система, де працюють переважно корупціонери, я особисто з цього виходжу”.

Ексміністр написала, що звільнення Янчука було проведено “в супертаємному режимі з порушенням законодавства”, і вона тепер не знає, як “цю сумну групу осіб” можна називати “урядом технократів”.

“Вашими руками сьогодні легітимізували рейдерське захоплення Міністерства охорони здоров’я України. Це те, чим запам’ятає ваш уряд уся пацієнтська спільнота та громадянське суспільство. І перестаньте всюди публічно комунікувати про продовження медичної реформи. Ваші дії абсолютно розходяться з деклараціями”, – звернулася вона до прем’єр-міністра.

Один коментар до “Кабінет Міністрів звільнив державного секретаря Міністерства охорони здоров’я Артема Янчука, який був призначений при Уляні Супрун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.