Ізраїль став лідером у світі за темпами вакцинації населення проти коронавірусу.

Про це повідомляєТСН. За менше, ніж два тижні, в Ізраїлі встигли вакцинувати понад мільйон осіб, що становить більше 10% населення країни. Щеплення роблять препаратом від компанії Pfizer/BioNTech. У першій хвилі – медпрацівники, і люди із зони ризику (літні люди та з хронічними захворюваннями). Завдяки таким діям ізраїльський уряд планує перемогти пандемію вже в лютому. Слідом […]

Про це повідомляєТСН.

За менше, ніж два тижні, в Ізраїлі встигли вакцинувати понад мільйон осіб, що становить більше 10% населення країни.

Щеплення роблять препаратом від компанії Pfizer/BioNTech. У першій хвилі – медпрацівники, і люди із зони ризику (літні люди та з хронічними захворюваннями). Завдяки таким діям ізраїльський уряд планує перемогти пандемію вже в лютому.

Слідом за Ізраїлем за кількістю вакцинованого населення лідирують Бахрейн і Велика Британія. США посідають четверте місце у світі. Попри те, що вони вакцинували понад 3 млн осіб, це становить менше 1% населення.

У Євросоюзі ж справи з щепленням просуваються набагато повільніше, оскільки препарат для вакцинації схвалили лише недавно. Наприклад, у Німеччині дозу вакцини отримали наразі лише 150 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.