​​ Із 1 вересня в Німеччині діятимуть нові правила перебування громадян України.

Громадяни України зможуть вільно перебувати у Німеччині до 31 серпня, однак починаючи з 1 вересня тим із них, в кого добігає кінця термін перебування, дозволений чинною угодою про безвізовий режим між Україною та ЄС, доведеться виїздити на 90 днів або ж отримувати реєстрацію тимчасового захисту, щоб мати змогу легально залишатись у країні. “Якщо у вас […]

Громадяни України зможуть вільно перебувати у Німеччині до 31 серпня, однак починаючи з 1 вересня тим із них, в кого добігає кінця термін перебування, дозволений чинною угодою про безвізовий режим між Україною та ЄС, доведеться виїздити на 90 днів або ж отримувати реєстрацію тимчасового захисту, щоб мати змогу легально залишатись у країні.

“Якщо у вас є українське громадянство, перетин кордону на федеральну територію має бути спрощений та здійснюватися без бюрократії. Водночас потрібно бути зареєстрованим одразу після в’їзду до Німеччини, наприклад, при поданні заявки на посвідку на проживання у міграційних органах. Відтак перебування в Німеччині має бути можливим для всіх постраждалих лише протягом 90 днів без посвідки на проживання”, – пояснили у німецькому уряді.

Ті громадяни України, безвізове перебування яких в Німеччині завершиться у проміжку із 1 вересня до 1 грудня, також повинні будуть подати заявку на реєстрацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.