Іран передав РФ бойові безпілотники, – джерело.

Партію іранських дронів відправлено Каспійським морем до Росії. В подальшому воєнний вантаж через Астрахань і Волгоград планується доставити до кордонів України. Відомо, що основу вантажу складають важкі ударні дрони “Shahed 129”. При його розробці були взяті за основу ізраїльський дрон “Hermes 450” та американський “MQ-1 Predator”. Довжина фюзеляжа “Shahed 129” складає 8 метрів. Розмах крил […]

Партію іранських дронів відправлено Каспійським морем до Росії. В подальшому воєнний вантаж через Астрахань і Волгоград планується доставити до кордонів України.

Відомо, що основу вантажу складають важкі ударні дрони “Shahed 129”. При його розробці були взяті за основу ізраїльський дрон “Hermes 450” та американський “MQ-1 Predator”.

Довжина фюзеляжа “Shahed 129” складає 8 метрів. Розмах крил – 16 метрів. Заявлене бойове навантаження – до 400 кг. Швидкість польоту – до 150 км/год з радіусом – до 200 км. Заявлена дальність польоту до 1700 км. Розробники стверджують, що беспілотник може знаходитись в повітрі до 24 годин.

Може озброюватися протитанковими ракетами Sadid-1 (копія ізраїльської Spike-ER) або високоточною плануючою бомбою з осколковою бойовою частиною – Sadid-345.

Варто зазначити, що про реальні бойові характеристики іранських безпілотників практично нічого невідомо, оскільки досі вони не застосовувались в умовах повномасштабної війни. Тому, можливості “Shahed 129” можуть відрізнятися від заявлених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.