Іноземцям дозволять вступати в українські виші через Інтернет.

В Україні можуть запустити єдину електронну платформу, за допомогою якої громадяни інших країн зможуть дистанційно вступати до українських вищих навчальних закладів. Про це повідомляє пресслужба Міносвіти . Так, відомство пропонує розробити на базі електронної платформи три е-кабінети – для іноземного студента-абітурієнта, для закладів освіти, а також для центральних органів виконавчої влади. Як повідомили у Міносвіти, основне […]

В Україні можуть запустити єдину електронну платформу, за допомогою якої громадяни інших країн зможуть дистанційно вступати до українських вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє пресслужба Міносвіти .

Так, відомство пропонує розробити на базі електронної платформи три е-кабінети – для іноземного студента-абітурієнта, для закладів освіти, а також для центральних органів виконавчої влади.

Як повідомили у Міносвіти, основне завдання – це швидко у взаємодії з іншими органами виконавчої влади запровадити єдину міжвідомчу електронну платформу. Саме вона дозволить іноземцям полегшити вступ до вишів України.

Запустити платформу можуть вже до кінця поточного року.

Нагадаємо, станом на початок 2020 року в Україні навчалось понад 80 тисяч іноземних студентів із 158 країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.