Хворий на коронавірус Кернес вилетів до Німеччини, – ЗМІ.

Літак, на борту якого перебуває міський голова Харкова Геннадій Кернес, вилетів із Міжнародного аеропорту “Харків” до Берліна. Про це Інтерфакс-Україна повідомило інформоване джерело. “Близько 21:50 борт злетів. Він на борту”, – сказало джерело кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна. Отримати підтвердження або спростування цієї інформації в Харківській міськраді кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна поки не вдалося. Як повідомляє Суспільне-Харків, літак, на якому […]

Літак, на борту якого перебуває міський голова Харкова Геннадій Кернес, вилетів із Міжнародного аеропорту “Харків” до Берліна.
Про це Інтерфакс-Україна повідомило інформоване джерело.

“Близько 21:50 борт злетів. Він на борту”, – сказало джерело кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна.

Отримати підтвердження або спростування цієї інформації в Харківській міськраді кореспонденту агентства Інтерфакс-Україна поки не вдалося.

Як повідомляє Суспільне-Харків, літак, на якому ймовірно Кернеса відправили на лікування до Німеччини, прибув в аеропорт “Харків” з німецького Нюрнберга о 19:15. Це Bombardier Challenger 604 з бортовим номером D-AFAD, який належить компанії FAI Aviation Group. Ця компанія зокрема займається медичними перевезеннями. Літак із цим бортовим номером перевозив у Берлін з Омська російського політика Олексія Навального після отруєння.

Як повідомлялося раніше, у Кернеса підтверджено COVID-19 і двостороннє запалення легенів. 10 вересня його було госпіталізовано в 17-ту міську лікарню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.