Голова Ryanair: Ми літатимемо в Україну, поки не полетять ракети.

Найбільший європейський лоукостер Ryanair не планує обмежувати польоти в Україну. Виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі заявив, що авіакомпанія зобов’язана здійснювати перевезення пасажирів в Україну та з неї до тих пір, поки не відбудеться вторгнення Росії. “Це наш обов’язок і зобов’язання… підтримувати народ України доти, доки там не буде війни чи ракет”, – сказав голова Ryanair. […]

Найбільший європейський лоукостер Ryanair не планує обмежувати польоти в Україну. Виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі заявив, що авіакомпанія зобов’язана здійснювати перевезення пасажирів в Україну та з неї до тих пір, поки не відбудеться вторгнення Росії.

“Це наш обов’язок і зобов’язання… підтримувати народ України доти, доки там не буде війни чи ракет”, – сказав голова Ryanair.

О’Лірі додав, що наразі не бачить причин для припинення польотів допоки європейська авіаційна влада не повідомить про небезпеку польотів до України.

“Важливо не панікувати… Людям потрібно повернутися додому, люди хочуть виїхати й полетіти за кордон до ЄС… авіакомпанії мають надавати таку послугу”, – додав керівник Ryanair.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.