Голова обласної організації партії «Слуга Народу» Микита Потураєв презентував стратегію регіонального розвитку Кіровоградщини під час робочого візиту Президента України.

Новий етап розвитку Кіровоградщини починається вже сьогодні. Бо після місцевих виборів ми матимемо потужну команду, здатну його реалізувати. «Кіровоградщина має вигідне географічне розташування, родючі землі та мінеральні ресурси. Має велике майбутнє у харчовій промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні та ІТ-сфері. Саме на ці сильні сторони слід робити ставку. І спільно з центральною владою ці переваги мають рухати […]

Новий етап розвитку Кіровоградщини починається вже сьогодні. Бо після місцевих виборів ми матимемо потужну команду, здатну його реалізувати.

«Кіровоградщина має вигідне географічне розташування, родючі землі та мінеральні ресурси. Має велике майбутнє у харчовій промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні та ІТ-сфері. Саме на ці сильні сторони слід робити ставку. І спільно з центральною владою ці переваги мають рухати вперед і область, і всю країну», — наголосив Володимир Зеленський.

Топ-5 перспективних проєктів стратегії розвитку регіону, яка втілюватиметься на Кіровоградщині (більше за посиланням — https://adobe.ly/3jhWWMK):

технопарк «Flight city 4.0»;
міжнародний аеропорт цивільної авіації «Канатове»;
індустріальний парк «Олександрія»;
український клінічний онкологічний центр;
фізкультурно-спортивне середовище.

«Вигідне географічне розташування, транспортний потенціал, родючі землі та мінеральні ресурси. Регіон є одним із найбагатших в Україні, але це багатство потрібно дістати», — зазначив під час презентації голова Кіровоградського обласного осередку партії «Слуга Народу» Микита Потураєв.

Серед основних напрямів, які треба розвивати, він назвав харчову промисловість, сучасне високотехнологічне машинобудування та транспортну інфраструктуру. Адже регіон є логістичним центром України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.