Голова НБУ: Український банківський сектор ще ніколи не був таким стійким.

Голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що український банківський сектор продемонстрував високу стійкість в умовах пандемії COVID-19. Про це він заявив у публікації для американського аналітичного центру Atlantic Council, передає Укрінформ. За його словами, українські банки довели в період пандемії, що цілком здатні відповідати сучасним викликам у сфері капіталу, ліквідності, прибутковості й технологічних інновацій.  Причому найяскравішою рисою стало повернення […]

Голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що український банківський сектор продемонстрував високу стійкість в умовах пандемії COVID-19.

Про це він заявив у публікації для американського аналітичного центру Atlantic Council, передає Укрінформ.

За його словами, українські банки довели в період пандемії, що цілком здатні відповідати сучасним викликам у сфері капіталу, ліквідності, прибутковості й технологічних інновацій. 

Причому найяскравішою рисою стало повернення довіри з боку населення.

“Короткий відтік депозитів, свідками якого всі стали впродовж перших тижнів карантинних обмежень у березні 2020 року, нині вже є далеким спогадом”, – зауважив Шевченко.

Зараз, запевнив він, в Україні стрімко зростають вклади населення: “Річний темп зростання депозитів з боку домогосподарств у національній валюті становить 27%, а в іноземній – 5%”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.