Голова Фонду держмайна Сенниченко подав у відставку.

Дмитро Сенниченко подав заяву про звільнення з посади голови Фонду державного майна України. Про це з посиланням на джерело повідомляє “Інтерфакс-Україна”, Агентство посилається на “близьке до Фонду держмайна джерело”. Також про відставку Сенниченка пише Lb.ua. За його даними, одна з головних причин звільнення “невдоволення окремих представників політикуму приватизацією, що успішно стартувала, але може своєрідно відобразитися […]

Дмитро Сенниченко подав заяву про звільнення з посади голови Фонду державного майна України.

Про це з посиланням на джерело повідомляє “Інтерфакс-Україна”, Агентство посилається на “близьке до Фонду держмайна джерело”.

Також про відставку Сенниченка пише Lb.ua. За його даними, одна з головних причин звільнення “невдоволення окремих представників політикуму приватизацією, що успішно стартувала, але може своєрідно відобразитися на рейтингах влади”.

Про звільнення Сенниченка пише й ексдепутат, колишній журналіст та колишній член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко. Він твердить, що причина відставки – “скандальна приватизація заводу “Більшовик”, що відбулася під одного учасника”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.