Глобальний збій в Google: виникли проблеми в роботі YouTube, Google Drive, Gmail і інших сервісів.

У сервісах Google спостерігаються проблеми з доступом. Користувачі фіксують збої в Gmail, YouTube і Google Drive. Користувачі по всьому світу повідомляють про недоступність сервісів Google. Зокрема, не працює Gmail (пошта від Google), ютуб, хмара Google Drive, сервіс Google Docs. Також неможливо увійти в свій аккаунт. У більшості випадків сервіси видають помилку 500. Як випливає з […]

У сервісах Google спостерігаються проблеми з доступом. Користувачі фіксують збої в Gmail, YouTube і Google Drive.

Користувачі по всьому світу повідомляють про недоступність сервісів Google.

Зокрема, не працює Gmail (пошта від Google), ютуб, хмара Google Drive, сервіс Google Docs. Також неможливо увійти в свій аккаунт. У більшості випадків сервіси видають помилку 500.

Як випливає з даних downdetector.com, проблеми з доступом до продуктів Google відчувають користувачі в Європі, в тому числі в Росії, в Південній Америці, на східному узбережжі США.

Причина збоїв в роботі сервісів Google поки невідома. Компанія поки не надала жодної інформації. Коли повноцінна робота буде відновлена, ​​теж невідомо.

Варто відзначити, що сервіси YouTube, Gmail і інші працюють через анонімну вкладку до моменту введення інформації облікового запису користувача, пише techno.24tv.ua. Представники Google обіцяють оперативно вирішити проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.