Глава наглядової ради “Нафтогазу” Споттісвуд ініціювала відсторонення голови правління Вітренка .

Глава наглядової ради НАК “Нафтогаз України” Клер Споттісвуд ініціювала відсторонення голови правління Юрія Вітренка через припис Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). “Я скликала позачергове засідання наглядової ради, щоб обговорити відсторонення голови правління. З метою забезпечення дотримання високих стандартів належного корпоративного управління, я вважаю, що таке відсторонення відповідає інтересам “Нафтогазу” і України”, – зазначено […]

Глава наглядової ради НАК “Нафтогаз України” Клер Споттісвуд ініціювала відсторонення голови правління Юрія Вітренка через припис Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

“Я скликала позачергове засідання наглядової ради, щоб обговорити відсторонення голови правління. З метою забезпечення дотримання високих стандартів належного корпоративного управління, я вважаю, що таке відсторонення відповідає інтересам “Нафтогазу” і України”, – зазначено в заяві Споттісвуд, текст якої має “Інтерфакс-Україна”.

За її словами, після оприлюднення НАЗК припису Кабінету Міністрів скасувати рішення призначити головою “Нафтогазу” Вітренка вона обговорила ситуацію, що склалася, з акціонером компанії – КМУ, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем і главою Мін’юсту Денисом Малюською.

“Прем’єр-міністр України зобов’язався ухвалити остаточне рішення, зокрема вирішити питання про припинення терміну дії контракту з Юрієм Вітренком, як потрібно, протягом 10 робочих днів із 15 червня 2021 року”, – зазначила Споттісвуд.

Вона зазначила, що Вітренко відмовився добровільно призупинити виконання своїх обов’язків на цей період. Він також не став проводити будь-які консультації з членами правління або наглядової ради про своє рішення оскаржити припис НАЗК.

“Наглядова рада вітає негайні кроки прем’єр-міністра України і КМУ щодо термінового і остаточного вирішення цього важливого питання”, – резюмується в заяві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.